KONST / Litografier / Färglitografi 13658400
nr 1365 8400
Lars Tunebo
(f. 1962), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 1/1. Motivet: 64x107 cm
Lars Tunebo, svensk målare född i Lysekil 1962.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:35:31
300 kr
450 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)